Silvestrovský běh s Rozběhnito.cz letos kvůli epidemiologickým opatřením zrušen

Opatření vlády proti šíření koronavirové nákazy se koncem roku bohužel dotkne i původně plánovaného devátého ročníku Silvestrovského běhu s Rozběhnito.cz, který se měl uskutečnit ve čtvrtek 31. 12. 2020. Vzhledem k omezování kapacit pro pořádání sportovních a společenských akcí a k předpokládanému vývoji koncem roku se letošní ročník běhu neuskuteční.


Přihlášení účastníci mají tři možnosti, jak naložit s uhrazeným startovním poplatkem. Vytvořili jsme pro ně formulář s třemi volbami: pro automatický převod startovného na Silvestrovský běh 2021, pro vrácení startovného a pro ponechání částky startovného jako podpory  činnosti běžeckého klubu Rozběhnito.cz. Vzhledem k obecně obtížné situaci, v nichž se sportovní kluby ne vlastní vinou ocitly, věříme, že běžci využijí spíše převodu startovného na rok 2021 a že se s nimi na startu Silvestrovského běhu s Rozběhnito.cz  uvidíme v příštím roce.


Předběhnout své novoroční předsevzetí bude muset letos každý sám za sebe, klub Rozběhnito.cz vám k tomu přeje dostatek vůle, síly a zdraví. Pro všechny výzvy, které nás v roce 2021 čekají. 

Formulář ke startovnému

    V případě, že si vyberete možnost vrácení startovného, bude startovné vráceno na účet, ze kterého bylo uhrazeno. Nejpozději bude startovné vráceno do 14. února 2021