Běžci z Rozběhnito.cz konečně zahájili pravidelnou tréninkovou činnost

Po více něž půlroce byla dnes obnovena pravidelná činnost běžeckého klubu Rozběhnito.cz. Svěřenci trenérky Štěpánky Dančové (tým A) se sešli u lanového centra v 18 hodin a kromě organizačních pokynů a tréninku je čekala milá povinnost. V uplynulých týdnech hned dva běžci našeho klubu oslavili narození potomka a kolegové si pro ně připravili milé překvapení v podobě perníkových běžeckých bot. Po hromadné gratulaci se pak běžci rozeběhli k prvnímu letošnímu hromadnému tréninku.

Běžci si pro nové maličké členy připravili překvapení v podobě perníkových běžeckých botiček.

Svou činnost dnes obnovil i B tým pod vedením Vildy Řepy. Sraz byl v 18:30 také na parkovišti u lanového centra. Na trénink druhé skupiny dorazilo osm běžců klubu a dva nováčci. Všichni se vydali na svou oblíbenou trasu kolem resortu Stein. Covidová pauza byla na většině týmu sice znát, všichni ale první trénink vydrželi a s dobrou náladou dokončili. Všichni doufáme, že se již činnost nepřeruší a společně se připravíme na všechny důležité akce zkrácené sezony. Vrcholem bude jistě domácí Valdštejnova desítka, která se běží již za 103 dnů.

Další tréninky se konají v úterý 18. května 2021. Aktuality sledujte na oficiální stránce klubu nebo na facebooku. Zájemci o vstup do klubu se základní informace dočtou pod tímto odkazem.

Malá galerie z prvního letošního tréninku

Sdílej pro své přátelé