„Předběhni o den své novoroční předsevzetí“ je už desátým rokem motto účastníků Silvestrovského běhu s Rozběhnito.cz. Jubilejní ročník běžeckého happeningu se uskuteční v Chebu v pátek 31. prosince se startem v 10 hodin dopoledne a jsou na něj zváni nejen běžci. Přátelského zdolání čtrnáctikilometrové trasy od sportovní haly Lokomotiva k poutnímu areálu Maria Loreto ve Starém Hroznatově a zpět se v nezávodním tempu mohou účastnit také cyklisté, koloběžkáři a pěší turisté. Právě nezávodní charakter akce otevírá příležitost začít své novoročním rozhodnutí více se hýbat na čerstvém vzduchu opravdu všem.

„Ve startovním balíčku máme pro všechny účastníky Silvestrovského běhu vyhřáté zázemí ve sportovní hale Lokomotiva s možností použití sprch a toalet, navíc bude na několika místech trati a v cíli bohatá nabídka občerstvení. Nově připravujeme kromě klasické trasy také pivní stezku s ochutnávkou až pěti druhů piva a soutěží o ceny. Kdo se nebude po vyběhnutí hroznatovského kopce cítit na zpáteční cestu, toho svezeme silvestrovským taxíkem,“ vyjmenovává Michal Ouřada, pořadatel silvestrovského klání. „Těšíme se na pohodové setkání opravdu se všemi účastníky. Silvestrovský běh vyrostl z výběhu pěti kamarádů ve velkou akci se zahraniční účastí, rodinnou atmosféru si ale i po deseti letech ponechal,“ uzavírá Michal.  

Veškeré informace o Silvestrovském běhu s Rozběhnito.cz včetně výše startovného a přihlašovacího formuláře naleznou zájemci na adrese https://www.silvestrovskybehcheb.cz/. On-line přihlašování je již otevřeno a nabízí zvýhodněnou cenu startovného.

Pavel Sýkora

Sdílej pro své přátelé