Jarní soustředění s Rozběhnito.cz na Kladské bylo plné sněhu a veselé nálady

Členové běžeckého klubu Rozběhnito.cz vyrazili o víkendu 8. – 10. dubna 2022 na jarní soustředění. To se konalo v krásném prostředí naučné stezky Kladská. Ubytování bylo zajištěno v loveckém zámečku a soustředění se zúčastnilo celkem patnáct členů a jeden švýcarský ovčák jménem Olaf. V pátek se běžci obou tréninkových skupin vydali na první volný výběh do okolí Kladské. Už při příjezdu se spustila chumelenice a stezky i silnice zasypal sníh. První výběh tak zpestřila sněhová peřina i časté seběhnutí z předem naplánované trasy. Po doběhnutí proběhla společná večeře v restauraci „U Tetřeva“. Kromě výborné zvěřiny se podávala i méně výborná točená „Plzeň“ a první večer soustředění byl ve znamení veselé nálady. Dojezd společenského pátečního večera zakončila hotelová mašinka a tekutý sponzorský „dar“ od německých hostů ubytovacího zařízení.

Kdo ustál noční veselosti, tak nastoupil ráno na první tzv. „lačný běh“ a po snídani proběhlo i pár cviků se švihadlem a koordinačním žebříkem. Po obědové pauze se obě skupiny vydaly na delší výběh a do míst soustředění mezitím dorazila další sněhová nadílka. Na své svěřence se odpoledne přijel podívat i trenér Vilda Řepa s rodinou, který ze zdravotních důvodů nemohl absolvovat celé soustředění. I sobotní večer byl decentně zakončen v místním podniku „U Tetřeva“.

Lačný běh nechyběl ani v neděli ráno a měl opět docela hojnou účast. Po snídani „tábor“ někteří běžci opustili předčasně. Zbývající běžci se pak vydali na poslední výběh letošního jarního soustředění do Lázní Kynžvart.

Vedení klubu Rozběhnito.cz děkuje všem účastníkům za skvělou atmosféru soustředění, trenérkám Štěpánce D. a Peťule S. za perfektní vedení tréninků.

Ps.: Pokud se vám něco na soustředění nelíbilo, tak za vše může Míra Kutílek 😀

Tak se budeme zase těšit na podzim na Bublavě. Soustředění je otevřené pro všechny zájemce i z řad veřejnosti. Přihlašovat se můžete tady -> Přihláška soustředění Bublava 2022 – podzim

Sdílej pro své přátelé