Sympaťák Radek Liška: „Ještě jsem neměl možnost se postavit na start tohoto skvělého závodu“

Každý rok se na start chebského závodu Valdštejnova desítka staví hned několik osobností nejen ze světa běhu. Jinak tomu nebude letos. Svou premiéru si v Chebu zaběhne známý běžecký influencer a hlavně sympaťák Radek Liška.

Ahoj, Radku, tak jaká je zatím tvoje běžecká sezona 2022?
Běžecká sezóna letos začala velice výborně, na startu byla i optimální váha (nyní trochu kg opět zpět). Zadařilo se postavit i několikrát na stupně vítězí. Daří se i plnit cíl naběhaných kilometrů měsíčně na cca kolem 300km.


Už jsi v Chebu běžel?
Ještě jsem neměl možnost se postavit na start tohoto skvělého závodu, jelikož vždy jsem měl jiné pracovní povinnosti. Vždy jsem slyšel samou chválu na závod od Michala a Soni.


Vyrazíš do Chebu s doprovodem, jak se na závod připravujete?
Na závod spíše dorazím sám a jak se připravuji. Pravidelné tréninky a snažím se i tu stravu, ale je to boj.


Na co se do Chebu nejvíce těšíš?
Tak hlavně na závod a že konečně poznám Cheb. Jsem tedy pěkná ostuda a zde jsem nikdy nebyl a to hodně cestuji. Takže na Vše spojené se závodem a na spousty nových zážitků a kamarádů.


Máš nějaký cíl nebo si to jedeš hlavně užít?
Poběžím zde poprvé takže si to půjdu spíše užít a na čas až tolik koukat nebudu. Samozřejmě když běžíme s Michalem z Running2 tak se nám to někdy utrhne a hecujeme se na trati k lepším výkonům.


Chceš ještě něco vzkázat ostatním běžcům?
Určitě si najdi v letních měsících čas na tento skvělý závod a poznej něco nového jako já. Jelikož kdo dříve běžel tento závod tak je už registrován. A hlavně si to všichni užijeme a bude to jedna velká party jak před závodem tak po závodě…

Závod Valdštejnova desítka 2022 si můžeš zaběhnout i ty! Stačí se zaregistrovat na stránce www.valdstejnova10.cz

Sdílej pro své přátelé