Všichni účastníci byli ubytováni ve stylovém zářízení Lovecký zámeček Kladská

V pátek 21. dubna vyrazilo deset členů klubu Rozběhnito.cz na své čtvrté soustředění za poslední dva roky. Po roce se soustředění opět konalo v srdci Chráněné krajinné oblasti „Slavkovský les“, a to u naučné stezky „Kladská“. Zatímco loni soustředění provázelo vydatné sněžení, tak letošní předpoveď nabízela slunečné a teplé počasí. Všichni účastníci byli ubytováni v zařízení Lovecký zámeček Kladská. Soustředění začalo krátkým večerním výběhem po naučné stezce. Večer se všichni sešli v hospůdce „U Tetřeva„, kde po výborné večeři proběhl volný společenský večer za doprovodu kytary Míry Kunce.V sobotu po probuzení na některé běžce čekal ranní výběh a vydatná snídaně. Zatímco většina členů po snídani odpočívala nebo měla osobní program, do dějiště soustředění dorazila trenérka A- týmu klubu Štěpánka D. s Petrem N. a na Kladské společně absolvovali vlastní trasu. Po krátkém odpočinku se členové odebrali k rozcvičce a běžecké abecedě, kterou vedl Vilda Řepa za vydatného přispění z pohledu ostatních členů zbytečných dalších cviků Ondřeje Behiny 🙂 . Za zmínku jistě stojí i velký počet přihlížejících, kterým se při parkování po příjezdu na Kladskou nabídl dle jejich výrazu jistě nezapomenutelný pohled.

Sobotní běžecká abeceda na parkovišti.

Po rozcvičce přišel na řadu oběd, který byl opět v tématickém zvěřinovém stylu. Není tedy divu, že na hlavní trasu soustředění se vyběhlo až ve 14:15. Hlavní skupina posilněná Peťulou Stryalovou a Týnou Vikovou vyběhla ke Třem Křížům, kde vznikla skvělá fotografie účastníků. Ondra Behina sice přidával cviky na rozcvičce, ale v odpoledním výběhu si notně ubral. I přesto s Mírou Kutílkem zaběhli více než 10 km na trase Kladská-Prameny a zpět. Z důvodu nedávno doléčeného zranění se mimo hlavní trať vydal i Péťa Žabka, který pomalu zkoušel zátěž. V indiánském tempu mu kryl záda Michal Ouřada. Hlavní trasa ke Třem Křížům byla pro některé členy náročná, přesto zaslouží obrovský obdiv za úspěšné zdolání. Večer byl plný únavy. Z osobních důvodu večer soustředění opustili Ondra Behina a Róbert Michalič, kteří museli plnit i jiné sportovní povinnosti. Zbylí účastníci se ještě po večeři vydali na vycházku po naučné stezce. Někteří dokonce využili možnosti osvěžení nohou v jednom z místních rybníčků. Procházka byla plná srandy, tak jako celé letošní jarní soustředění.

V neděli ráno byl na programu ještě ranní výběh a snídaně. Po snídani již všichni odjeli do svých domovů. Jarní soustředění bylo plné pohybu, srandy i pohody. Poděkování patří všem účastníkům i všem pracovníkům zařízení Lovecký zámeček Kladská. Příští, tentokrát podzimní soustředění, které bude pod hlavičkou Rozběhnito.cz organizovat Vilém Řepa se bude pravděpodobně konat na Božím Daru. Informace vám přineseme na přelomu května a června.

Účastníci soustředění

Michal Ouřada, Pavel Sýkora, Petr Žabka, Vilém Řepa, Miroslav Chlad, Alice Vaculová, Miroslav Kutílek, Ondřej Behina, Miroslav Kunc, Róbert Michalič

Přijel za námi

Petr Navrátil, Štěpánka Dančová, Petra Stryalová, Kristýna Viková

Galerie:

foto: Míra Chlad, Alice Vaculová a další

Sdílej pro své přátelé