Běžecky bohatý 17. červen si užili i naši běžci

Minulý víkend byl na závody opět bohatý a doma nezůstali ani naši běžci. Tak třeba v sobotu 17. června se Jirkovského půlmaratonu zúčastnil Míra Kunc, který v tričku Rozběhnito.cz zvládl půlku za 1:57:52 a ve své kategorii M59 doběhl do cíle pátý.

Ten stejný den se v Sokolově běžel Sokolovský čtvrtmaraton. Tam byl úspěšný Jirka Novotný, když v mužích doběhl šestnáctý (ve své kategorii M49 byl čtvrtý) s časem 49:57.2. V ženské kategorii Z49 byla skvělá Daniela Dědičová, která s časem 1:03:22.8 dosáhla na desátou příčku. Dvacátý devátý pak v kategorii M49 doběhl David Raclavský (1:16:217.9).

Posledním sobotním závodem, ke kterého nám dorazily zprávy, byl chebský Poutní maraton. Toho se účastnily na kolech Doris Bigasová a Tereza Patočková. Běžecky si maraton užili Míra Chlad, Štěpánka Dančová, Vilém Řepa, Václava Molcarová a Petr Navrátil. Vzhledem k charitativnímu rozměru maratonu, jehož výtěžek podpoří Farní charitu Cheb a Hospic sv. Jiří, neuvádíme výsledky a vycházíme pouze ze zpráv našich účastníků. Oficiální výsledky nebyly k dnešnímu dni na oficiálních stránkách akce dostupné.

Pavel Sýkora

Sdílej pro své přátelé