Máte-li chuť ukončit rok 2023 s nemalou špetkou nadšení, máme pro vás perfektní tip! Silvestrovský běh s Rozběhnito.cz 2023 se blíží.

V neděli 31. prosince 2023 se uskuteční největší sportovní happening v České republice, a vy můžete být jeho součástí. Ale nebojte se, tato událost není jen pro běžce. Cyklisté, turisté, chodci, koloběžkáři – všichni máte možnost se zúčastnit a zažít tu neuvěřitelnou energii a pozitivní atmosféru. Start akce je z vyhřáté sportovní haly, s cílem u poutního místa Maria Loreta. A pro ty, kdo se nebudou cítit na cestu zpět, je připraven svoz z poloviny trasy zpět do místa startu. Ve sportovní hale bude připraveno komfortní zázemí – šatny se sprchou i wc a chybět nebude samozřejmě bohaté občerstvení. Každý účastník se také může těšit na originální pamětní medaili. Ale co je na tom všem nejlepší? Můžete předběhnout svoje novoroční předsevzetí! Ukončete rok ve stylu, v pohybu a s úsměvem na tváři.

Máme pro vás výzvu: sdílejte tento příspěvek a pozvěte své přátele, rodinu a kolegy, aby se připojili k této úžasné akci. Vždyť co může být lepšího než sdílet radost a energii s těmi, na kterých nám záleží? Tak co na to říkáte? Předběhneme spolu to novoroční předsevzetí?“

Více informací o akci naleznete po kliknutí na obrázek níže:

Sdílej pro své přátelé