Valdštejnova desítka, oblíbený chebský závod, který se každoročně koná v historickém srdci města a láká běžce z celé republiky i zahraničí, už má stanovený termín pro rok 2024. Tato sportovní událost, která je svým jedinečným charakterem pevně zakotvena v kalendáři mnoha běžeckých nadšenců, se uskuteční v sobotu 17. srpna 2023.

Chebské náměstí a jeho okolí bude opětovně oživeno stovkami běžců, kteří si přijdou zazávodit v přátelském duchu a vychutnat si atmosféru závodu proloženou kulturním programem. Organizátoři z Rozběhnito.cz, kteří stojí za celou akcí, reagují na letošní tropické podmínky a přicházejí s inovací v podobě upraveného harmonogramu závodního dne. Aby předešli náročným podmínkám spojeným s letním vedrem, rozhodli se posunout start hlavního závodu na pozdější čas, konkrétně na 18:00. Velice pravděpodobným je také opětovné spojení s hudebním festivalem Chebolet, který tímto způsobem obohatí program celého dne v Chebu. Startovné pro účast v závodu je stanoveno na 350 Kč pro obě trasy, a to při registraci online. Pro ty, kteří by preferovali registraci na místě, je startovné stanoveno na 450 Kč. Co se týče dětských závodů, startovné zůstává beze změny, a to za 50 Kč. Nejmladší účastníci závodu, kteří budou v doprovodu svých rodičů, se mohou těšit na novinku v podobě vlastního závodu. Tímto organizátoři chtějí zajistit, aby byl bodovaný závod dětí stejné kategorie regulérní.

Jubilejní desátý ročník Valdštejnovy desítky přinese i další novinky, o nichž organizátoři budou postupně informovat. Jednou z nich je spuštění online registrace v poslední den roku 2023, při akci Silvestrovský běh s Rozběhnito.cz. Na této akci bude každý účastník obdarován slevovým poukazem na online startovné ve výši 50 Kč. Organizátoři si tak přejí přilákat na jubilejní desátý ročník co nejvíce účastníků a zajistit, aby si všichni návštěvníci užili nezapomenutelný sportovní zážitek v srdci Chebu.

Sdílej pro své přátelé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *