V letošním roce se klub Rozběhnito.cz rozhodl pro velký krok v rámci svého působení ve štafetě Skalenské 24hodinovky. Přihlásil ne jeden, ale hned dva týmy. Byl to krok odvážný, ale zároveň i velmi promyšlený. Díky skvělé práci kapitánů Míry Chlada a Pavla Sýkory navíc došlo k doplnění i o další kvalitní běžce, kteří nejsou členy klubu.

První tým „Rozběhnito.cz závodně“ pod vedením Míry Chlada předvedl během závodu naprosto fenomenální výkon. Svedl totiž napínavý a až do poslední chvíle nejistý souboj s domácím týmem „Los Amigos Corredores de Valdo…“, který po celou dobu závodu skvěle běžel. Avšak naši běžci se nezalekli a s obrovskou dávkou odhodlání a nasazení se pustili do boje o zlatou příčku. Po neuvěřitelném dvaceti čtyřhodinovém boji přišlo rozuzlení až úplně v posledním kole. A z vítězství se nakonec radovali běžci z Rozběhnito.cz, kdy k jejich triumfu výrazně přispěly i posily ze Skalné Patrik Mariánus s Janem Makovcem a chebský rychlík Ladislav Šinka.

Druhý tým Rozběhnito.cz pod vedením Pavla Sýkory zvolil trochu jinou taktiku. Vzhledem k pojetí se nechtěl pouštět do napínavých soubojů a raději si zvolil stabilnější tempo. Tým byl složený z dalších členů klubu, ale také z hostů, kteří se rozhodli běžet pro náš klub. A sluší se uznat, že jejich výkon byl rovněž obdivuhodný. Po celý závod drželi stabilní tempo a nakonec si doběhli pro nádherné bronzové místo.

Klub Rozběhnito.cz tedy v letošním ročníku Skalenské 24hodinovky dosáhl skvělých výsledků a ukázal, že odvaha a víra ve vlastní schopnosti přináší ovoce. Je to pro nás všechny velký úspěch a motivace do dalších let. Ať už jde o tým, který svedl obrovský boj a do poslední chvíle nevěděl, zda se mu podaří získat zlatou příčku, nebo o tým, který si zvolil stabilnější tempo a radostně si doběhl pro bronz.

Velké poděkování patří všem organizátorům akce Skalenská 24hodinovka, která se opět nesmazatelně zapíše do paměti mnoha běžců, všem členům našeho klubu i ostatním běžcům z týmů štafet. Na závěr je potřeba také poděkovat a pogratulovat všem členům stříbrného týmu ze Skalné, který nás dohnal k životním výkonům. Byl to boj do poslední minuty! DĚKUJEME!

Kompletní statistiky prvních tří týmů.

Rozběhnito.cz

Sdílej pro své přátelé